8-3-2016

NEJLEPŠÍ KAMARÁDI NAPOŘÁD!

Kolik máme nejlepších kamarádů my? A jak dlouho se vlastně už známe?

A kde jsme se to tehdy poprvé potkali?

 

 

Naše děti možná toho kamaráda na celý život právě potkaly. Pojďme tomu kamarádství naproti!

 

 

Takový nejlepší kamarád, to je hodně důležitý člověk v životě předškoláka i teenagera. Proto ke kamarádství přistupujeme zodpovědně a i Vám přinášíme pár tipů na to, jak se na příchod tak důležité osoby do života našeho dítěte připravit.

 

 

S nejlepší kamarádkou je nutné sdílet tajemství, s nej kámošem třeba zase hrát

do noci hry. Proto občas zůstane na přespání. V takovém případě se hodí náhradní výsuvné lůžko či palanda. Důležitý je také veliký koberec, na kterém mohou děti pohodlně sedět, ležet, hrát si či povídat...a který lze jednoduše vyprat v pračce poté, co jej polijí džusem a rozdrobí na něm chipsy.

 

 

Ve VIABELu víme, jak důležité je s kamarády trávit hodně času. A že se život neskládá jen z příspěvků na facebooku, že je tedy nutné se svými blízkými něco zažít. Proto jsme rozšířili nabídku postelí a přídatných úložných prostor, aby i menší pokojík mohl být vybavený pro vydařenou kamarádskou akci.

 

 

Náš TIP: SUPERPOLŠTÁŘE

 

Španělský výrobce koberců vyšel z faktu, že většina dětí tráví nejraději čas na zemi. Proto vyrábí polštáře hodící se svým materiálem

i tvarem ke kobercům a dalším textilním doplňkům interiéru.Dokonce je lze prát v pračce.

Nenajdete však fádní čtverce ani obdélníky. Polštářová válka s kamarády bude o to zábavnější, budou-li vzduchem létat srdce či mráčky.