25-10-2018

Nábytek OLIVER FURNITURE - novinka v rodině VIABEL - roste a může měnit styl...stejně jako Vaše dítě

Příběh začíná v Dánsku

Před mnoha lety se v jedné dánské rodině rozhodli, že budou vyrábět dětský nábytek, který je tak kvalitní, jednoduchý, do detailu propracovaný a nadčasově krásný, že ať už jej budoucí majitelé využijí pro kohokoli, vsadí jej do jakéhokoli prostředí, bude se tam hodit a po mnoho dalších let sloužit a přizpůsobovat se okolnostem.

 

Tak vznikly jednotlivé kusy a následně i celá řada nábytku, který roste s dětmi a přetrvává po generace. Díky nastavitelné délce roštu mění postel svou podobu od první postýlky až po stylové teenagerské sofa s využitím stávajícího základu lůžka.

 

Masivní dubové dřevo a kvalitní bílý lak doplňují luxusní detaily v podobě kožených poutek a madel.

 

Láska na první pohled a na celý život

Koho precizní detaily vyladěné do posledního záhybu, obloučku a milimetru nezahřály u srdce, ten ať dále nečte. Nábytek Oliver bývá totiž láskou na první pohled a na celý život zároveň.

Díky perfektnímu zpracování v kombinaci s oblými liniemi a současně úspornou jednoduchostí lze tento nábytek snadno doladit doplňky a měnit do libovolného stylu. Od strohé rustikálnosti po hýřivou opulenci.

 

Převlékněte pokoj podle jejich vkusu

Dánská značka Oliver Furniture jde v intecích filozofie udržitelného rozvoje. Její nábytek je navržen tak rafinovaně, že stačí pozměnit barevnost, vybrat ladící tapety a vhodné doplňky dle Vašeho přání či vkusu Vašeho dítěte...  Pokojík se změní k nepoznání a opět o kousek poporoste se svým majitelem. Se samotným návrhem či výběrem doplňků Vám rádi pomůžeme.