14-11-2019

NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY POZOR - NEBEZPEČÍ ZAMILOVÁNÍ SE!

Hledáte dokonalou postýlku pro své ještě nenarozené miminko?

 

Pak tedy čtěte rozhodně dále a buďte opatrná. U postýlky Wood Mini+ dánské značky Oliver Furniture totiž hrozí nebezpečí zamilování se na první pohled a není vyloučené, že půjde o lásku na celý život!

 

A pokud kromě stability, bezpečí a možnosti měnit se v průběhu let k nepoznání dovedete ocenit i perfektně zpracované detaily v podobě kožených úchytek nebo vyfrézovaných věšáčků,...možná jste právě objevila postýlku Vašich snů.

 

Designový solitér

Stabilní, perfektně řemeslně řešená do detailu propracovaná postýlka, nadčasového tvarosloví.

 

Byla vyrobena z dřeva z lesů, které hospodaří s ohledem na budoucí generace, a opatřena certifikovanou povrchovou úpravou.

 

Rostoucí postýlka

Běžnou baby postýlku bude Vaše dítko používat dva roky. Postýlku Mini+ s různými obměnami může mít až do sedmi, osmi let.

 

Kvalitní a bez kompromisů

Postýlka Wood Mini+  má nastavitelnou výšku roštu. Neuplyne ani rok, miminko zesílí a bude natolik šikovné, že se začne pokoušet vyšplhat ven. Proto je tu i nízká poloha roštu, aby dítko zůstalo v bezpečí.

 

Na tolik způsobů

Tím ale možnosti Wood Mini+ zdaleka nekončí. Naopak, výčet teprve začíná. Postýlku lze prodloužit a snížit zábradlíčko, čímž vznikne neodolatelně útulné a přitom krásné lůžko pro šikovné batole. Každé dítko alespoň na čas zatouží spát ve výšinách. Vy mu to můžete dopřát, třeba jen na rok, dva bez nutnosti vybírat novou postel. A v přízemí palandy tak vznikne nový prostor pro schovávání a hru.

 

A pokud znovu přiletí čáp?

Když se narodí bráška nebo sestřička, neznamená to pro Vašeho drobečka, že by se s oblíbenou postýlkou musel rozloučit! Čím více postýlek, tím více dalších možností! Nejen, že jednotlivé díly tak využijí postupně obě děti, navíc následně mohou spát v patrové posteli nad sebou. Vše bude nadále vzájemně ladit.

 

Splněný sen

Málokdo z nás může říci, že jako dítě měl postýlku, která jej doprovázela dětstvím bez kompromisů. Dokonalou postýlku.

 

Nábytek od Oliver Furniture dokonalý je. Dopřejete jej Vašemu děťátku?

Přijďte se na něj podívat!