19-3-2021

NOVINKA Pokojík pro miminko... s nádechem prázdnin

Dánský výrobce designového nábytku pro děti Oliver Furniture rozšířil svou nabídku o Seaside kolekci určenou pro miminka i děti. Svůj skandinávský styl obohatil o prvky s nádechem moře a prázdnin.

Seaside kolekce se pyšní svým důrazem na udržitelnost, design a funkčnost.

 Samozřejmostí je vynikající řemeslné zpracování, použití masivního dřeva z lesů s udržitelným rozvojem a respekt k naší planetě.

Postýlka Lille+ pro miminko se může proměnit na postel pro předškoláka, palandu nebo domeček. Je navržena tak, aby rostla s dítětem a jednoduše se přizpůsobila se jeho věku i životnímu stylu.
Komoda s přebalovacím pultem je obohacená o věšáky i látkový vak na prádlo. Na první pohled jsou skryté, ale lze je jednoduše vytáhnout. A  - až děti vyrostou - se promění na krásnou nadčasovou komodu.
Ačkoli je "přebalováček" navržen primárně pro péči o dítě, nenese žádné pevné zdětšťující prvky, které by mu časem ubraly na kráse. Je promyšlený v detailech, které jen tak snadno nezevšední. Např. porcelánové úchytky na čele šuplíčků s prvotřídním kováním. Či plynulý tlumený dojezd, jenž zajistí, aby byl šuplík vždy úhledně zavřený.