O nás

VIABEL je specialista na moderní a kvalitní dětský nábytek, dětské a studentské pokoje. V našem obchodě na Praze 1 Vám si můžete prohlédnout, případně ihned koupit, dětské i studentské pokoje, interiérové doplňky a využít naše profesionální služby. Od návrhu po realizaci. S respektem k osobnosti dítěte a životnímu stylu ccelé rodiny.

 

Nejnovějším přírůstkem do rodiny VIABEL je dánská značku krásného nábytku pro děti LIFETIME KIDSROOM. Nadčasový skandinávský design,  nábytek z poctivého dřevěného masivu s důrazem na perfektní řemeslné provedení. Chytře promyšlené kolekce značky Lifetime nabízejí do dětského pokojíku vše, co tam nejen potřebujete, ale i toužíte mít - včetně doplňků, které vás prostě vezmou za srdce. Líbí se nám, že jejich pokojíčky dokážou odrážet osobnost dítěte a umějí s ním růst podle jeho zájmů i potřeb. A je nám sympatická i udržitelnost a ekologičnost, která je u téhle evropské značky samozřejmá. A baví nás i jejich slogan „Jen to nejlepší je dost dobré – pro nás a vaše děti“, pod kterým navrhují a vyrábějí perfektní bydlení pro děti už skoro 50 let. Prohledněte si katalog na našem webu nebo se přijďte na Lifetime k nám do Klimentské 52 rovnou podívat.

 

 

Dánský nábytek OLIVER FURNITURE ukazuje, že funkční dětský nábytek může být zároveň i elegantním designovým solitérem. Krásný nábytek v minimalistickém designu a propracovanými detaily nabízí ucelenou řadu dětského nábytku.  Výrobce klade důraz na udržitelný rozvoj a řada postýlek a postelí Wood Collection může růst společně s dítětem.

 

Nábytek Oliver Furniture je v bílém laku, kombinován pouze s dubovým přírodním masívem a s koženými detaily. Lze jej kombinovat s celou škálou interierových doplňků a záleží jen na přání Vašem a Vašeho dítěte, jak bude pokoj dotvořen. U nás ve VIABELu Vám rádi pomůžeme.

 

 

VIABEL MADE TO MEASURE je zakázková kolekce určená  pro děti a studenty navazující na oblíbený španělský nábytek Asoral, který již není dostupný.

Krásný a chytrý design v kvalitním provedení přizpůsobeném přímo pro Váš prostor. A to vše v paletě 16 půvabných barev. Nadchne ty, kteří chtějí pro své děti hravý a zároveň promyšlený a funkční dětský pokoj. Odstíny barev se výborně kombinují a přináší do interiéru pocit tepla a letní nálady po celý rok.

 

Vyberou si studenti. Studentský nábytek a trendy kolekce barev uspokojí náročné teenagery i jejich chápavé rodiče.

 

 

Ve VIABELU se postaráme se o kompletní i částečné řešení pokoje pro Vaše děti i teenagery. Od návrhu, přes výrobu nábytku až po realizaci včetně konečného naaranžování. Klademe důraz na individuální přístup, osobitý styl a diskrétnost. Respektujeme osobnost Vašeho dítěte.

 

Profesionální designéři, specializovaní na návrhy prostoru pro děti a teenagery, jsou připraveni vyhovět Vašich náročným požadavkům.

 

VIABEL přenáší sny dětí a přání rodičů do reality.